Nová izolačná podlaha povaly

 • Potrebujete izolovať strop, ale chcete povalu ďalej využívať?
 • Máte strop z keramiky alebo betónu a nemá dutinu pre izolovanie?
 • Používate povalu pre skladovanie vecí, ale uniká vám cez ňu teplo?

Ak platíte veľa peňazí za vykurovanie je možné, že vám teplo vo veľkej miere uniká stropom. Pokiaľ tomu tak je, máme pre vás riešenie. Zateplite strop, a tým ušetrite. Vyvinuli sme riešenie aj pre domy s keramickými a betónovými stropmi. Teraz môžete účinne zlepšiť izoláciu stropu a pritom môžete povalu ďalej využívať ako pred tým. Je to vďaka novej izolačnej podlahe z ľahkej drevenej konštrukcie SSM – stropný systém MAGMARELAX.

Nová izolačná podlaha povaly

Pneumatická nastrelovačka klincov
Drevený rošt z lát
Konštrukcia novej izolačnej podlahy
Nafúkaná vrstva izolácie MAGMARELAX®MAGMARELAX®ROCK
Honza montuje základ podlahy

Prezrite si fotogalériu z realizácie

Stropní systém MAGMARELAX


Najväčšie výhody:

 • Zníži úniky tepla z domu
 • Povalu môžete naďalej naplno využívať – je pochôdzna
 • Získate exkluzívnu novú drevenú izolačnú podlahu
 • Povala získa nový vzhľad
 • Urobíte si poriadok na povale
 • Dobre funguje, vrátane odvetrávania pri múroch
 • Dokonale vodorovná – vyrovnaná laserom
 • Podlaha sa dá jednoducho upratovať
 • Možno vytvoriť len na časti povaly a tým ušetriť náklady
 • Rýchlo návratná investícia, ktorá zarába už nasledujúcu zimu
Nezáväzná objednávka

Problematika izolovania keramických a betónových stropov
a stropov bez dutiny

História

Stropy z hurdisiek pozná snáď každý. Tieto keramické a betónové stropy sú veľmi kvalitné. Medzi ich výhody patrí napríklad trvanlivosť a komfort bývania. Čo sa týka izolačných schopností, dlhú dobu dobre slúžili. Bohužiaľ na súčasné ceny energií už nestačia. Problém je v tom, že povaly s týmito typmi stropov sa hojne využívajú ako sklady, domáce dielne alebo sušiarne bielizne. Preto opatrenia na izolovanie stropov v minulosti predstavovali veľké investície. Vrstva, ktorá by izolovala a zároveň sa po nej dalo chodiť, je vždy drahý špás.

SSM – konečne možnosť využiť lacnejšie izolácie

Stropný systém MAGMARELAX SSM vznikol ako nápad nad krabičkou vianočných ozdôb. Jednotlivé boxy boli rozdelené papierovými lamelami a tie do seba zapadali. Tak vznikol dnes už patentovaný spôsob, ako rýchlo a ľahko vytvoriť novú, vysoko únosnú a pritom ľahkú izolačnú podlahu. Výhoda je, že sa jedná o stavebnicu a tiež výrobný proces je suchý, bez betónovania a murárskych prác. Dá sa teda použiť po celý rok. Obsahuje tiež odvetranie a zákazník si môže vybrať z niekoľkých výšok lamely podľa želania.

Úžitok

Jednoznačne izolačný. Vrstva izolácie ušetrí stovky eur ročne za vykurovanie. K tomu vznikne nová rovná podlaha z OSB dosiek spojených na pero a drážku a dokonale vyrovnaných laserom. Na povale možno doslova „za babku“ vybudovať napr. letné bývanie, domácu telocvičňu, archív, dielňu alebo len miesto pre odpočinok. Podlaha zvýši hodnotu domu a za minimálne náklady získate krásnu podlahu a veľký priestor navyše k obytným priestorom domu.

Riziká

Napodobeniny. Na trhu tento systém napodobňuje rad výrobcov. Je treba dať pozor na detaily. SSM nie sú len dosky a konštrukcia, ale aj odvetranie, kvalitný materiál a to drevo aj izolácia, riešenie okolo komínov a vstupu na povalu. Odporúčame originál.

Vhodné materiály

Chcete viac informácií? Zašlite nám nezáväznú objednávku a náš technik vás navštívi, prezrie si povalu a navrhne riešenie. Nezáväzne a bezplatne!

Nezáväzná objednávka

Akčné ponuky a zľavy